Proč nemůžu dělat to, co chci?

21. května 2017 v 14:14 | Vicolla |  Diare
Proč prostě nemůžu dělat to, co chci?
Dnes jsem zjistila, že vlastně i při celosvětové svobodě prostě všechno dělat nemůžu. Jsem doma, píšu článek a dělám seminárku, která má mít 12 tis. znaků. Venku je slunečno, krásně a já chci jen vyběhnout ven, zahrát si fotbal na hřišti a nebo si jen tak ležet na trávě a přemýšlet o životě. Nadechnout se teplého jarního vzduchu a užívat si krásnou nedělní atmosféru. Proč to nejde?! Musím udělat spoustu věcí.Napsat slohovku a seminárku do zeměpisu. I když bych mohla, mám své povinnosti.
A takhle je to pořád. Nejraději bych byla celý týden s kamarády a s rodinou. I když můžu hodně věcí, tohle prostě nejde. Nemůžu mít všechno, i když bych chtěla. Musíme každý v těch nudných věcech, co musíme stihnout najít něco zábavného. Naplánovat si to tak, aby jsme všechno stihli tak, jak je dáno. Proto využívám všechen volný čas ve svém životě. Protože když ho nevyužiju, nabyde mi brzo spoustu dalších věcí v seznamu: Co chci ale nemůžu mít. Je to celkem na zamyšlení tak teď na to máte prostor. Jděte za svýma snama a stihněte v životě všechno!
XOXO Vicolla :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 21. května 2017 v 14:54 | Reagovat

Souhlasím. Ráda bych byla venku na sluníčku, jen tak si četla, ale někdy prostě vím, že to nejde. Že musím napsat slohovku nebo se učit. Ach.. už aby bylo léto a prázdniny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama