Rebecca (člen do rodiny)

23. května 2017 v 23:38 | Vicolla |  Diare
dnes celý den přemýšlím nad Beckynkou. Je to malé štěně Border kolie. Všichni jsme chtěli pejska, proto jsme se rozhodli si ho pořídit. Becky je zatím zamluvená a vyzvednout si ji můžeme až v červnu. Rodiče řekli sestře,že ji budeme mít, jestli si spraví některé známky. Je to hroznej pocit, když já sama pro to nemůžu nic udělat. To je jenom tak pro začátek informace, kterou jsem vám chtěla říct. Doufám, že si sestra známky zlepší a budeme mít nového člena do rodiny.

Dnes...
Konečně vstávám normálně a včas. Stihnu se dokonce i namalovat a obléct. Všechno je ok. Přijdu do školy, seřve mě jako vždy "milovaná" paní učitelka,ale to neřeším. Potom spolu s ostatními na konci devítky porušíme velkou část školního řádu. Ve francouzštině píšeme závěrečnej test, do kterého jsem jako obvykle nenapsala vůbec nic.Jen se dívám do papíru plného francouzských vět, kterým nerozumím a asi ani nikdy nebudu. Po škole s kamarády hrajeme volejbal na písku.Hned na to vyrážím do badmintonu. To bych ale nebyla já, kdybych přišla včas. Samozřejmě jsem všechny zápasy prohrála. Čekala jsem na autobus hodinu a půl, než jsem konečně přijela domů a dala se k psaní blogu. Ani nevíte, jak mě to uklidňuje. Píšu všud a vždycky. Hrozně mě to naplňuje. Můžete psát cokoliv, zodpovídáte za to, co se v příběhu stane a ovládáte postavu jenom vy a je to skvělý pocit. Miluju to!


máte taky tak rádi psani? Co vyjste dneska dělali?

XOXO Vicolla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 24. května 2017 v 15:47 | Reagovat

Jééé,štěně jsem si vždycky přála.bohužel ho asi nikdy mít nebudu, protože máme malou zahradu. Můj dnešní den byl v pohodě. Dokonce jsem dostala jedničku z Fyziky a to už je co říct.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama