Narozeniny

3. června 2017 v 10:54 | Vicolla |  témata týdne
Ve škole...
,,Všechno nejlepší!"
Tohle jsem slyšela hned ráno při příchodu do školy od nejlepší kamarádky. To mě probralo. Cože? To už mám narozeniny? Trochu jsem na to zapoměla ale hned jsem měla dobrý den. Dostala jsem čokoládu. Mňam. Nikdy mi ve škole nikdo nic nedal, ale teď je to jiný. Je mi přece 15!!! Nevím, jestli mám být ráda, nebo mám brečet. Miluju překvapení takže narozeniny mám z celého roku nejradši. No po celém dnu plném přání jsem se vydala domů. Popřála mi i rodina a dostala jsem svoji vlastní zrcadlovku! Byla jsem nejvíc šťastná. Pak od sestry nějakou kosmetiku a lahev na pití. Všechny dárky mě potěšily, hlavně teda ten foťák, ale to je jasný. Dnes mě ještě čeká oslava narozenin, takže doufám, že to bude zábava.

Na co ale nesmím zapomenout. Vždyť už je mi 15 a já si pamatuju když mi bylo 10, jako by to bylo včera. Jak to, že to tak rychle utíká? V podstatě jsem rodičům včera řekla, že je teprve začátek roku, ale on je konec. Je to prostě všechno hrozně rychle. Miluju takový ty dne, kdy si řeknu: To bylo dneska? Když za ten den toho stihnu spoustu a pak mám dobrej pocit z toho, jak jsem svůj čas využila. Život je krátký a chci stihnout všechno. Narozeniny jsou pro mě fajn, ale uvědomuju, že začíná další rok mého života. Teď jsem sice ráda, že je mi 15, ale až mi bude třeba 60, budu nejspíš nešťastná z každého roku navíc. Asi jsem vám už řekla všechno, to znamená, že to jdu pořádně oslavit, zvednu prdel ze židle a chytím život do svých rukou :)
XOXO Vicolla :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 3. června 2017 v 11:49 | Reagovat

Přeji vše nejlepší, a krásnou oslavu :-)

2 vicolla vicolla | 3. června 2017 v 12:07 | Reagovat

[1]: Děkuji moc

3 nellie90 nellie90 | 5. června 2017 v 20:44 | Reagovat

Krásný článek sestřičko ♥♥ :-)

4 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 6. června 2017 v 12:14 | Reagovat

Ano, ubožáků je zde jako much
:-)  GVKB  O_O
Každých padesát let se počet ubožáků na světě zdvojnásobí, následkem je mnoho problémů u ekonomiky a politiky. Jaký to má smysl, že se zde ubožáci rozmnožují jako mouchy, nikdo tento globální problém optimálně neřeší. Dalším problémem je pokles zdraví fyzického a psychického u ubožáků, je to všude samý nemocný ubožák, co si myslí, že se o něj musí ubohá společnost postarat.

Je třeba ukončit u ubožáků možnost se svobodně rozmnožovat a oddělit konečně muže od žen tak aby nemohlo už docházet k rozmnožování ubožáků. Místo ubožáků se budou používat jenom inteligentní GVKB roboti a necháme zde ubožáky bez možnosti, aby zde po sobě zanechali ubohé děti, pro které zde není místo na tomto světě. Místo vození dětí v kočárku budou ubožáci vozit v kočárku psa nebo kočku.

Jelikož ubozí zaměstnavatelé nebudou mít už k dispozici mladé zaměstnance, tak budou nucení nakoupit inteligentní GVKB digitální roboty na baterky, a tím se eliminuje zaostalost, proč by nemohl být GVKB robot prezidentem nebo ředitelem? Všimněme si toho že čím více je ubožák úspěšný, tím méně chce mít děti, ano ubohé děti jsou příčinou naší zaostalosti.

Svět bez dětí bude zcela jiný, už zde nebudou zaměstnavatelé hledat mladé zaměstnance, protože zde žádní mladí zaměstnanci už nebudou, zaměstnavatelé budou muset zaměstnávat jenom roboty a roboti budou vyrábět roboty. Staří ubožáci se přemístí do domovů pro staré ubožáky, a zde se o ně postarají roboti, takto bude na světě každý rok méně ubožáků, až nakonec dojde k tomu, že v domově pro staré ubožáky, zemře poslední velmi starý ubožák na světě.

5 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 7. června 2017 v 6:24 | Reagovat

Vše nejlepší k tvým 15! Snad se oslava povedla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama